Жнива закінчено!

Жнива закінчено!

Збиральна кампанія ранніх зернових в Групі компаній «Золота Нива» завершилася. Скошено понад 6000 га озимої пшениці, 3000 га озимого ячменю, 3000 га озимого ріпака, а також урожай ярого ячменю та гороху.
З урахуванням погодних умов, ТОВ «Золота Нива» приступили до збирання ранніх зернових культур 18 червня.
Цей рік видався непростим: посів відбувався в сухий ґрунт, безсніжна зима, далі були весняні заморозки, дефіцит вологи. Але збирання завершили в оптимальні терміни, отримавши непогані показники, які були досягненні завдяки роботі сучасної закордонної техніки та впровадженим технологіям точного землеробства, таким як диференційне розподілення добрив, моніторинг полів та вчасне реагування на зміни вегетації всіх ділянок полів.
Врожайність культури в середньому по холдингу склала: озимої пшениці – 48,1 ц/га, озимого ячменю – 63,5 ц/га, ріпаку – 23,0 ц/га, ярого ячменю – 61,06 ц/га, гороху – 21,35 ц/га
До збирання урожаю пізніх культур планується приступити в серпні, у цьому сезоні належить зібрати насіння соняшнику – з більш ніж 4000 га. Прогнози давати поки рано, але розраховуємо як мінімум досягти планових показників.

Поділитись