Внесення добрив 2021

Внесення добрив 2021

З 13 лютого погодні умови сприяють внесенню добрив на озимих культурах. Ще з минулого сезону наша компанія не просто вносить добрива, а розподіляє добрива по ділянках на полях з потрібною нормою на кожному окремому шматочку поля.
Диференційне внесення добрив — ключова технологія «точного» землеробства.
Для реалізації даного проекту нами були переобладнані, вже наявні в наших господарствах, та придбані нові розкидачі мінеральних добрив Kuhn Axis та встановлені навігаційні системи Trimble для автоматичної передачі необхідної норми добрив на розкидач.
Диференційне внесення добрив дозволяє врахувати нерівномірність родючості ґрунтів, а також додаткові умови для точного дозування добрив на окремих ділянках поля.
Карти завдань створюються в системі CROPIO на основі індексу NDVI, рельєфу місцевості, агрохіманалізу та інших показників. На основі всіх цих даних відбувається накладення і виведення основної електронної карти диференційного внесення добрив і ЗЗР, яка потім завантажується в комп’ютер технічного засобу.
Карта-завдання завантажується в бортовий комп’ютер трактора, й коли машина переміщується по полю, комп’ютер з прив’язкою до GPS-навігатора (з сигналом підвищеної точності) визначає своє місцезнаходження і співвідносить його з даними завдання. І відповідно до даних карти подає сигнал для зміни положення дозувальних заслінок розподілювачів.


Отож польові роботи 2021 розпочато й далі буде…

Поділитись

відVictoria