Весняне боронування

Весняне боронування

Світовий досвід з обробітку ґрунту вкотре вказує, що серед головних агротехнічних заходів, які є запорукою отримання високого врожаю, ключову роль відіграє передпосівний обробіток ґрунту. Якісне виконання даної операції створює оптимальні умови для біологічних, хімічних і фізичних процесів, які в рази збільшують ефективність усіх інших заходів, що проводяться у процесі вирощування культур.

Саме для таких потреб нами в цьому році було придбано шлейфову тяжку борону ЗПГШ-21 “ЛАРІ” виробництва “Лозівські Машини” й були приємно враженні.

Шлейф-борона ЛАРІ – це універсальне, просте та надійне знаряддя для обробки ґрунту з високою продуктивністю, ефективністю роботи та низькою витратою палива.

Основне призначення ЛАРІ – розпушування ґрунту та вирівнювання поля, щоб підготувати ґрунт до сівби, збереження вологи, знищення бур’янів.

Гнучке з’єднання секцій борони дозволяє ідеально копіювати поверхню поля, а ромбовидні зубці, виготовлені з високоякісного матеріалу, забезпечують ефективне обробіток ґрунту на глибину до 8 см.

ЛАРІ ефективно використовується як весною, так і восени та дає можливість виїхати в поле при будьякій погоді та набагато раніше інших агрегатів, бо ЛАРІ практично не чуттєва до вологості, а конструкція робочого органу (ромбовидного зубця) виключає налипання та забивання.

Наприклад, на відміну від передпосівного культиватора, шлейф-борона практично не чуттєва до вологості ґрунту, тому як в її конструкції просто нічому залипати та забиватися. Гнучке з’єднання секцій борони дозволяє ідеально копіювати поверхню поля, а зубці, виготовлені з високоякісного матеріалу, забезпечують ефективне обробіток ґрунту на глибину до 8 см.

За допомогою ЛАРІ раніше та своєчасно зробивши закриття вологи, зірвавши кірку та створивши ідеально рівне поле для легкого проходження по ньому наступних сільгоспзнарядь.

https://lozovamachinery.com/ua/products/510/5413/

Поділитись