Stara Imperador на полях ТОВ “Золота Нива”

Stara Imperador на полях ТОВ “Золота Нива”

На початку 2020 року наша компанія придбала новий самохідний оприскувач Stara Imperador 4000 в постачальника “Полетехніка”

Унікальна особливість даного обприскувача – розташування штанги по центру машини. Таке патентоване рішення від STARA дає приголомшливий ефект – неперевершену стійкість обприскувача, і стабілізацію штанги. Завдяки стабільності, обприскувач гарантує потрапляння хімічного розчину в ціль на 58% більше в порівнянні з конкурентами!

Обприскувач обладнаний подвійною лінією обприскування з автоматичним перемиканням між форсунками. Система дозволяє підтримувати задану норму виливу на гектар і ідеальний розмір краплі незалежно від змін швидкості обприскувача в широкому швидкісному діапазоні. А система пофорсуночнго відключення забезпечує ефективну обробку з економією препаратів до 5%.

Також Imperador обладнаний синім прожектором, направленим вздовж штанги. Він забезпечує хорошу видимість при роботі в нічний час і полегшує роботу механізатора, дозволяючи зменшити огріхи і поліпшити якість обробки

Поділитись