Stara Imperador 4000

Бак обприскувача ємкістю 4000 літрів виготовлений з поліетилену, перегородки всередині бака підсилюють його конструкцію і працюють як хвилезаспокоювачі. Бак обладнаний пристроєм для очищення внутрішніх стінок при зміні хімікатів. Щоб забезпечити однорідність хімічного розчину в баку встановлені 2 системи змішування: гідравлічна з двома інжекторами і механічна мішалка-пропелер з гідроприводом.

Камера заднього виду полегшує управління машиною і забезпечує контроль за роботою задньої секції штанги під час обробки.

Самоходный опрыскиватель обладает ОТ 2.90 ДО 3.50 м в базовой комплектации.

Снижает повреждения урожая при разворотах и обработке границ поля до 45% Интеллектуальное рулевое управление 4-мя колесами и система автопилота позволяют уменьшить радиус поворота на 42% по сравнению с обычными системами, обеспечивая быстрое рулевое управление и уменьшая повреждение урожая.

Imperador 4000 з фіксованим кліренсом 1,60 метра має максимальну висоту обробки 2,60 метра. Система зміни кліренсу дозволяє збільшити його на 40 см, з кліренсом 2 м максимальна висота обробки 3,0 метра. Обробка на більш пізніх стадіях росту рослин гарантує велику ефективність і підвищення врожайності.

Ферма на долоні Вашої руки. Система Тelemetria Stara забезпечує управління інформацією про роботу машини в режимі реального часу, через будь-який пристрій з доступом в інтернет метеорологічна станція Метеостанція вимірює напрям і швидкість вітру, відображаючи інформацію в Topper 5500 і Системі Телеметрії, дозволяючи приймати швидкі та ефективні рішення для поліпшення якості обробки

+ КОМФОРТ

+ ЕРГОНОМІЧНІСТЬ

+ ОГЛЯДОВІСТЬ

Простора кабіна забезпечує хорошу оглядовість, а так же комфорт і зручність роботи для механізатора. Оснащена системами опалення, кондиціонування повітря і відповідає світовим стандартам з безпеки.

Обприскувач Imperador обладнаний синім прожектором, направленим вздовж штанги. Він забезпечує хорошу видимість при роботі в нічний час і полегшує роботу механізатора, дозволяючи зменшити огріхи і поліпшити якість обробки.