Pottinger Terradisc 6001

Короткі дискові борони TERRADISC компанії PÖTTINGER були розроблені для обробки стерні та загальної передпосівної підготовки грунту. Компактна конструкція і агресивне розташування дисків забезпечують надійне ведення та ретельне перемішування пожнивних залишків. Великий вибір прикатуючих котків для різних типів грунтів, які забезпечують ідеальний результат і необхідний рівень подрібнення. Весь асортимент прикатуючих котків відрізняється точністю виконання і міцністю конструкції.

Кут атаки визначає, на скільки градусів по відношенню до напрямку руху машини повинен бути встановлений диск. Чим більше кут, тим більше площа захоплення поверхні поля, і тим грунтовніше обробка. Ціною цього стають збільшення втрати потужності, витрати палива, швидкий знос, бокового зусилля і ризик забивання пожнивними залишками. Якщо ж кут атаки більш гострий, то диски борони входять в грунт легше. Однак при цьому важливо домогтися повного покриття робочої ширини.

Кут розташування дисків по відношенню до поверхні поля має велике значення: він дає диску можливість захоплювати, підрізати і перевертати значну частину грунту, подібно плугу. Однак якщо диск встановлений занадто похило до поверхні поля, то на твердих грунтах дискову борону буде важко загнати в грунт, вона буде «заплітати» на дисках, як на лижах, погіршуючи при цьому якість подрібнення пожнивних залишків.

Каток ріжучи-прикатуючий

Закриті з боків прикатуючі кільця мають діаметр 550 мм. На один робочий метр припадають вісім кілець.

TERRADISC 6001 T

Робоча ширина – 6м

Число дисків – 48 шт.

Діаметр дисків – 58 см

Крок сліду лап – 12,5 м

Відстань між балками – 90 см

Необхідна потужність з навіскою – 300 к/с.

Транспортна ширина – 2,8 м

Вага в базовій комплектації – 4740 кг

Вага Tandem CONOROLL 560 мм ø – 1370 кг