New holland CX-8.80

NEW HOLLAND CX-8.80

Простора кабіна Harvest Suite™ Ultra з об’ємом внутрішнього простору 3,7м2 і площею скління 6,3м2 забезпечує ідеальний огляд для точної уборки культури. Багатофункціональна рукоятка CommandGrip™ і два сенсорних дисплея IntelliView™ IV з діагоналлю 26,4 см для інтуїтивного управління збором врожаю.

Зернові бункери об’ємом до 12 500 літрів, щоб ви менше часу витрачали на розвантаження і більше уваги приділяли самому збиранню врожаю.

Суперефективні двигуни ECOBlue™ HI-eSCR поєднують в собі відмінний відгук на дії оператора з низькою витратою палива в будь-яких робочих умовах.

Покращена на 20% ефективність очищення зерна для отримання проби вищої якості, завдяки використанню технології Opti-Clean™. Супертонке подрібнення і інтенсивний розподіл соломи завдяки системі OptiSpread™.

Система SmartTrax™ з великою опорною поверхнею і підвіскою Terraglide™ забезпечує більше тяги і знижене трамбування грунту в будь-яких умовах.

Система з секційним підбарабанням дозволяє швидко перемикатися між різними культурами. На вибір пропонуються жатки для кукурудзи, зерна і рису. Машини укоплектовані функцією подрібнення соломи і функцією валкування – можливості кастомізації вражають уяву.