Lemken Rubin

РУБІН ідеально підходить для обробки ґрунту на площах із залишками високих стебел кукурудзи і соняшника, з великою масою сидерата, використовуваного на зелене добриво, полеглими хлібами. РУБІН забезпечує рівномірне перемішування ґрунту і рослинних залишків навіть на мінімальну глибину від 3 до 15 см. Порівняно з жорсткими робочими органами ротуючі диски забезпечують роботу без забивання робочих органів навіть при великій кількості органічної маси (у тому числі кукурудзи і соняшника). Знаряддя РУБІН містить у собі 2 ряди зубцюватих напівсферичних дисків діаметром 610 мм, що дроблять, подрібнюють та інтенсивно перемішують рослинні залишки з ґрунтом, навіть в умовах затверділої поверхні. Усі диски витримують рівномірну точно задану глибину. Два ряди дисків розташовані в шаховому порядку по відношенню один до одного на відстані 12,5 см, внаслідок чого досягається суцільна обробка ґрунту по всій поверхні. Розташовані за дисками шкребки забезпечують рівномірний розподіл оброблюваного шару. Завдяки високій рамній конструкції (80 см) виключається забивання органічною масою. Точність дотримання робочої глибини досягається за рахунок заднього котка, що самозаглиблюється, у результаті чого відпадає необхідність застосування опорних коліс.

РУБІН є універсальним агрегатом, що за один прохід трактора виконує усі функції, необхідні для обробітку ґрунту і передпосівної підготовки по стерні чи непаханому полю.

Заміняє і перевершує дискову борону. Завдяки наявності цілого ряду робочих органів, таких як: зубцюваті напівсферичні диски, закріплені на окремі стійки з автоматичним механізмом від перевантажень, пружинні розпушувачі-загортачі (боронки), прикочуючі котки, РУБІН є багатофункціональним знаряддям.

РУБІН виконує наступні функції:

  • підрізання й обробка пожнивних залишків на глибині від 3 см до 15 см,
  • подрібнення довгих залишків стебел соняшника й кукурудзи,
  • інтенсивне перемішування ґрунту з рослинними залишками,
  • розпушування,
  • вирівнювання,
  • прикочування й ущільнення ґрунту,
  • передпосівна підготовка.

РУБІН може також використовуватись замість плуга, у так називаній технології безвідвальної обробки ґрунту. Завдяки вище перерахованим функціям після обробки ґрунту РУБІНом можна виконувати посів.
Гідравлічно складається для транспортування до ширини 3 м
Оптимальна швидкість: 12-15 км/год.