Great Plains NTA 907-6006 Spartan

Пневматична сівалка, що складається до транспортної ширини 3 м, Spartan 907 має безліч функцій, які дозволяють фермерам адаптувати її під свої потреби. Spartan 907 в стандартній комплектації поставляється з двома пластиковими бункерами на 3500 л кожен, з яких можна висівати насіння або ж вносити добрива, або з немодифікованим бункером. Насіння і добрива вносяться в ряд висіваючою секцією.

Перевірені на практиці сошники прекрасно виконують свою функцію при будь-якому типі грунту. Вони обладнані двома зміщеними відносно один одного дисковими ножами діаметром 38 см і товщиною 4 мм, які формують борозну, а Висіваюча трубка точного висіву доставляє насіння на дно борозни, перешкоджаючи їх вискакування.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Можливість працювати за нульовою та мінімальною технологією;

При робочій ширині захоплення 9,14 м, транспортна ширина складає всього 3 м;

Посилений сошник діаметром 38 см, який використовується на сівалки точного висіву;

Два великих бункера для висіву насіння та внесення мінеральних добрив;

Гідравлічне розподіл додаткової ваги на бокові секції задля забезпечення кращого копіювання ґрунту;

Монітор-контролер посіву для кожного ряду.

Модель сівалки Great Plains Spartan 907 дозволяє значно підвищити продуктивність. Цей посівний комплекс дуже маневрений. Компактність і зручність у використанні, є візитною карткою цієї машини: зменшений радіус розвороту, можливість легко рухатися назад і обсевать краю полів. У стандартній комплектації ця сівалка поставляється з двома пластиковими бункерами по 3 600 л кожний, які відводяться під насіння або добрива. Бункери можна використовувати так само як під насіння, так і під добрива.

Завантажується сівалка зручним шнеком діаметром 15 см. Крім свого прямого призначення проводити висів по стерні, Spartan може так само ефективно працювати за традиційною і мінімальною технологією, незважаючи на свою вагу. Центральна рама сівалки спирається на 8 широких коліс, ще 4 колеса підтримують бічні секції. Датчики забивання семяпроводов в кожному ряду повідомляють оператора про будь закупорці, це дозволяє вчасно виявити забивання і уникнути просівів. ISOBUS сумісний монітор IntelliAG управляє нормами висіву, швидкістю, частотою обертання валу, контролем рівня насіння в бункері і забиванням сошників.

Сівалка Great Plains Spartan 907 оснащена плаваючою зчіпкою дишла, яка має вертикальне відхилення від осі трактора на 18 градусів. Це дозволяє легко проходити нерівності Грунти без втрати глибини висіву. Бічні секції мають здатність відхилятися на 20 градусів вгору (97 см) і 15 градусів вниз (71 см) Завдяки цьому забезпечується точність висіву на нерівному рельєфі поля.